Dodano: lis 13, 2014

Pielgrzymka Kolejarzy na Jasną Górę

Krajowe Duszpasterstwo i Katolickie Stowarzyszenie Kolejarzy Polskich serdecznie zapraszają pracowników kolei, emerytów, rencistów, przyjaciół, znajomych do uczestnictwa w XXXI Ogólnopolskiej Pielgrzymce Kolejarzy na Jasną Górę w dniach 15-16 listopada br.
Wyjazd z Lublina nastąpi w sobotę 15 listopada pociągiem specjalnym o godz.9.20 z dworca Głównego PKP Lublin, powrót w niedzielę 16 listopada godz.21.37.
Szczegółowe informacje na dworcach PKP. Przejazd odbywa się na podstawie wydawanych biletów w kwocie 33.00 zł na przejazd tam i z powrotem, zarówno w kasach biletowych, jak i w pociągu.
Z okazji Święta Patronalnego Kolejarzy Św. Katarzyny Aleksandryjskiej w tym roku 9 listopada godz. 9.00 Msza św. radiowa z Bazyliki Św. Krzyża w Warszawie i uroczystości regionalne ku czci naszej patronki Św. Katarzyny Aleksandryjskiej. W Lublinie Msza s«. w niedzielę 23 listopada godz.12.30 wkościele Św, Stanisława Biskupa Męczennikaul. Zbożowa 75.

Program pielgrzymki