Dodano: wrz 30, 2014

Różaniec - przyłączysz się?

W środę rozpoczynamy październik, miesiąc modlitwy różańcowej. Każdego dnia zapraszamy na nabożeństwo różańcowe, które w dni powszednie będzie odprawiane po Mszy Św. wieczorowej, zaś w niedziele i święta przed Mszą Św. wieczorową. Zapraszamy wszystkich do codziennej modlitwy różańcowej w naszym Kościele, oraz w domach, w sposób szczególny dzieci, młodzież oraz rodziców.

Obietnice Różańca Św. - dane przez Maryje błogosławionemu Alanowi de Rupe:

1. 1.Ktokolwiek będzie Mi służył przez odmawianie Różańca Św. otrzyma wyjątkowe łaski.

1. 2. Obiecuję Moją specjalną obronę i największe łaski wszystkim tym, którzy będą odmawiać Różaniec.

1. 3. Różaniec stanie się bronią przeciw piekłu, zniszczy, pomniejszy grzechy, zwycięży heretyków.

1. 4. Spowoduje on, że cnoty i dobre dzieła zakwitną; otrzyma on od Boga obfite przebaczenie dla dusz; odciągnie serca ludu od umiłowania świata i jego marności; podniesie je do podążania rzeczy wiecznych.

1. 5. Dusza, która poleci Mi się przez odmawianie Różańca nie zginie.

1. 6. Ktokolwiek będzie odmawiał Różaniec i odda się rozmyślaniu nad jego świętymi tajemnicami, nigdy nie będzie pokonany przez niepowodzenia. Bóg nie będzie karał w Swojej sprawiedliwości, nie zginie śmiercią niespodziewaną; jeżeli będzie sprawiedliwym, wytrwałym w łasce Bożej i będzie godnym życia wiecznego.

1. 7. Ktokolwiek będzie miał prawdziwe nabożeństwo do Różańca - nie umrze bez Sakramentów Kościoła.

1. 8. Wierni w odmawianiu Różańca będą mieli w życiu i przy śmierci światło Boże i pełnię Jego łaski.

1. 9 Uwolnię z czyśćca tych, którzy mieli nabożeństwo do Różańca Świętego.

1. 10. Wierne dzieci Różańca zasłużą na wysoki stopień chwały w niebie.

1. 11. Otrzymacie wszystko o co prosicie przez odmawianie Różańca.

1. 12. Wszystkich, którzy rozpowszechniają Różaniec będę wspomagała w ich potrzebach.

1. 13. Otrzymałam od Mojego Boskiego Syna obietnicę, że wszyscy obrońcy Różańca będą mieli za wstawienników cały Dwór Niebieski w czasie życia i w godzinę śmierci.

1. 14. Wszyscy, którzy odmawiają Różaniec są Moimi synami i braćmi Mojego Jedynego Syna Jezusa Chrystusa.

1. 15. Nabożeństwo do Mojego Różańca jest wielkim znakiem przeznaczenia do nieba.