Categories: General
      Date: gru 23, 2012
     Title: Nowości techniczne

Na stronie po dwóch latach działania został odświeżony wygląd - zmienione zostały zdjęcia z loga oraz przebudowana została sekcja z prawej strony: pojawił się tam m.in. odnośnik do naszej strony facebookowej. Serdecznie zapraszamy do włączenia się w popularyzowanie naszej parafii w tym medium.

Swą misję zakończyły sekcje sondy i pytań do księdza. Wyniki ostatniej, szóstej sondy można obejrzeć w zakładce Inne->Wyniki sondy.

Zachęcamy do podzielenia się uwagami dotyczącymi funkcjonowania strony do x.Tomasza, który jest jej redaktorem - czy to osobiście czy przez e-mail.