Categories: General
      Date: kwi  1, 2012
     Title: Projekt AK

Projekt Akcji Katolickiej przy naszej parafii

Jeżeli chcesz się dowiedzieć tych i wielu innych rzeczy weź udział w projekcie „Wsparcie edukacyjne rodziców i dzieci z Gminy Bełżyce” realizowanym przez Instytut Akcji Katolickiej Archidiecezji Lubelskiej Oddział Parafialny w Bełżycach w partnerstwie z Ośrodkiem Pomocy Społecznej.

Celem projektu jest wzmocnienie umiejętności wychowawczych rodziców małych dzieci poprzez cykl warsztatów szkoleniowych (prowadzonych przez psychologa, pedagoga, logopedę) oraz utworzenie Grupy Zabawowej dla dzieci do 3 lat.

Projekt jest skierowany do rodziców dzieci od urodzenia do piątego roku życia, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności rodzicielskie.

Udział w szkoleniach pozwoli:

-         zrozumieć mechanizmy „rządzące” zachowaniami małego dziecka

-         poznać sposoby konstruktywnego wspierania wszechstronnego rozwoju dziecka, oraz

-         nabyć umiejętności radzenia sobie w sytuacjach trudnych wychowawczo.

Zapisy (formularze zgłoszeniowe i deklaracje) oraz bliższe informacje zarówno na temat szkoleń dla rodziców jak i zajęć Grupy Zabawowej:

Ośrodek Pomocy Społecznej w Bełżycach

Kontakt telefoniczny: (81) 516 11 24  oraz 508279670;

strony www parafii, OPS, Urzędu Miejskiego.

O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.