Dodano: cze 18, 2011

Wyzwanie sportowe

Letni rajd rowerowy ze św. Antonim

18.06.2011

W sobotę 18 czerwca br. na Placu Kościelnym zgomadzili się sportowcy - amatorzy. Sportowców podzielono na dwie grupy; dorośli wyruszyli przez Krężnicę Okrągłą w stronę Chodla a następnie do Wierzchowisk. Dzieci natomiast przejechały krótszą drogą do Kościoła w Wierzchowiskach. Obie grupy połączyły się na krótki posiłek przy ognisku. Stamtąd uczestnicy powrócili uradowani do swoich domów. W rajdzie wzięło udział  100 osób, od najstarszego Ks. Pralata Czesława(lat się nie podaje), Ks. Proboszcza Jarosława, księży wikariuszy aż do najmłodszej uczesniczki, którą mama wiozła na siodełku.

Przed startem uczestnicy rajdu odmówili wspólnie modlitwę, której przewodniczył Ks. Proboszcz Jarosław, zaznaczając jednocześnie, że rajd wejdzie na stałe do Kalendarza imprez organizowanych przez Parafię i Urząd Miejski.

Za pomoc w organizacji Rajdu dziękujemy: Parafialnemu Klubowi Sportowemu ,,Victoria", Radnym MIasta Bełżyce i Stowarzyszeniu Przyjaciół Banku Społdzielczego w Nałęczowie.

Zobacz zdjęcia z tego wydarzenia