Dodano: lut 18, 2018

TURNIEJ DEKANALNY

Zapraszamy serdecznie wszystkich do kibicowania ministrantom i lektorom w TURNIEJU DEKANALNYM poprzedzającym  IX MISTRZOSTWA ARCHIDIECEZJI LUBELSKIEJ SŁUŻBY LITURGICZNEJ W PIŁCE HALOWEJ w trzech kategoriach wiekowych oraz rozgrywek Seniorskich, które odbędą się 24 lutego (sobota) w Bełżycach (Centrum Kultury Fizycznej i Sportu).

O godzinie 9.00 będzie sprawowana Msza Święta w parafii podczas, której obowiązkowo uczestniczą wszyscy ministranci i lektorzy biorący udział w turnieju, natomiast duszpasterzy zapraszamy serdecznie do koncelebry, jak również rodziców czy znajomych oraz wszystkich chętnych do czynnego udziału w Eucharystii, następnie udamy się na halę sportową, aby o godzinie 10.30 rozpocząć turniej piłki halowej.

Ponadto bezpośrenio po zakończonych rozgrywkach eliminacji będzie rozegrana kategoria OPEN (bez limitów wiekowych) z udziałem ,,SENIORÓW'' - MINISTRANCI LUB LEKTORZY NIE MIESZCZĄCY SIĘ W KATEGORIACH WIEKOWYCH ELIMINACJI DEKANALNYCH wraz z Księżmi - między poszczególnymi parafiami.

Podczas rozgrywek będzie także organizowany konkurs wiedzy o tematyce religijnej przeznaczony dla dzieci i młodzieży kibicującej drużynom, podczas którego będą rozdawane upominki.

Kategorie wiekowe:

Ministranci rocznik 2010 – 2006

• Lektorzy młodsi rocznik 2005 – 2002

• Lektorzy starsi rocznik 2001 - 1997

OPEN (BEZ LIMITÓW WIEKOWYCH)