Tytuł

Dodano: gru 7, 2017

XI TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych do wzięcia bezpłatnego udziału w XI MIKOŁAJKOWYM TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO, który odbędzie się 9 grudnia (sobota) o godznie 9.30 w hali sportowej Centrum Kultury Fizycznej i Sportu w Bełżycach - ul. Ks. bp. T. Wilczyńskiego (przy basenie).

Zwycięscy turnieju w poszczególnych grupach wiekowych otrzymają puchary, medale, dyplomy i różańce, ponadto wszyscy zawodnicy biorący udział w turnieju otrzymają słodkie upominki.

W Turnieju będą brali udział zawodnicy w poszczególnych kategoriach wiekowych dziewcząt i chłopców:

1. -szkoła podstawowa kl. IV i młodsze
  2. -szkoła podstawowa kl. V – VI
  3. -szkoła gimnazjalna i kl. VII
  4. -szkoła średnia, seniorki i seniorzy

Szczegółowe informacje dotyczące turnieju, czyli regulamin rozgrywek a także plakat promujący turniej do pobrania w załącznikach.

Życzymy obfitego błogosławieństwa Bożego wszystkim osobom biorącym udział w TURNIEJU oraz kibicom.

Do zobaczenia na Turnieju ! :)

Z Bogiem.

Kategoria: General