Dodano: lut 18, 2011

Nowa odsłona strony

Od wczoraj nasza strona ma nową odsłonę.

Zachęcamy do częstego odwiedzania!

Zmianie uległa szata graficzna oraz dołączone zostały nowe funkcjonalności - m.in. formularz "Pytanie do księdza". Od teraz każdy zainteresowany, którego nurtuje jakieś pytanie, może je zadac pisząc w formularzu po prawej stronie, a odpowiedź udzielona będzie publicznie na podstronie "Pytanie do księdza" z zakładki "Inne".

Zmieniony został system statystyk, wobec czego niestety dane o odwiedzinach do tej pory zostały skasowane. Wiemy, że liczba unikalnych wejśc sięgnęła blisko 5 000 i serdecznie dziękujemy za tak duże zainteresowanie.

Na obecną chwilę kilka elementów nie jest do końca sprawnych, wobec czego prosimy o wyrozumiałośc. Strona na niektorych przeglądarkach może niekiedy załadowac się w sposób niepoprawny, prosimy wtedy o ponowne wpisanie adresu strony głównej www.parafia.belzyce.pl i przejście na nią. Problem wtedy sam się rozwiązuje i nie powinien niepokoic więcej.

W najbliższych dniach zostaną stopniowo dodawane inne nowości jak chocby rotacyjnie zmieniane logo czy powróci w lepszej formie Kalendarz liturgiczny.

Zachęcamy do częstego odwiedzania!