Dodano: wrz 10, 2014

Pielgrzymka do Lichenia

LICHEŃ

Termin: 26/27 wrzesień 2014 (piątek/sobota)

26.09.2014r.

Wyjazd z Placu Kościelnego o godzinie 5.00.

Sromowo k/Łowicza: Muzeum Ludowe -  ponad 600 drewnianych figur, z czego około 400 to figury ruchome. Figurki skupione zostały w ruchome, tematyczne sceny. Można tutaj obejrzeć scenę narodzin Pana Jezusa, procesję Bożego Ciała, jadące wozami łowickie wesele, czy też króla Jana III Sobieskiego na czele husarii.

Brdów:   Sanktuarium Matki Bożej Zwycięskiej – Madonna z Brdowa jest swobodną kopią ikony Salus Populi Romani z Bazyliki Santa Maria Maggiore w Rzymie, znanej jako Matka Boska Śnieżna.

Licheń: Lasek Grąbliński- znany jako miejsce objawień Matki Bożej Bolesnej. Przyjazd na miejsce zakwaterowania-obiadokolacja i nocleg.

Udział w Apelu Maryjnym z procesją ze świecami godz. 21.00.

27.09.2014r.

Śniadanie. Zwiedzanie z przewodnikiem obiektów sakralnych Licheńskiego Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej. Uczestnictwo we mszy świętej. Czas wolny.

Cena: 190 zł/os.

Cena zawiera: transport autokarem,  jeden nocleg, wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja,  przewodnicy lokalni, ubezpieczenie nnw.

Zgłoszenia: 0607 34 11 90/ 81 517 91 73 Katarzyna Kucharska

Program pielgrzymki do Liechenia